Malmö -  Huvudkontor

Mertz Transport AB

Containergatan 2

211 24 Malmö

Vöxel: 040-936460


Avdelningar
Administration
Trafikledning
Crossdock
Verkstad

 

  • Känner du dig osäker vem du skall kontakta? Använd er av formulären nedan så återkommer rätt person till dig inom kort.

Stig Mertz - VD

Tel: 040-936460
stig.mertz@mertz.se

Thomas Jörme - Vice VD / QA Manager

Tel: 040-936460
thomas.jorme@mertz.se

Helena Mertz - Ekonomichef

Tel: 040-936460
helena.mertz@mertz.se

Patrik Sjölin - HR chef

Tel: 040-936460
patrik.sjolin@mertz.se

Fredrik Carlzon - Controller/Personalhantering

Tel: 040-936460
fredrik.carlzon@mertz.se

Ola Berggren - Projekt/Personalhantering

Tel: 040-936460
ola.berggren@mertz.se

Helen Nilsson - Ekonomi/Levres

Tel: 040-936460
helen.nilsson@mertz.se

Kerstin Bruunell - Ekonomi/Avräkningar

Tel: 040-936460
kerstin.bruunell@mertz.se

Monika Mertz - Ekonomi/Kundsupport

Tel: 040-936460
monika.mertz@mertz.se